UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „SIÓDEMKA” GDYNIA
Uczniowski Klub Sportowy „Siódemka” Gdynia powstał 17.05.2010r z inicjatywy nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół nr 7 w Gdyni, gdzie również znajduje się jego siedziba. Celem Klubu jest planowanie i organizowanie życia sportowego uczniów w oparciu o możliwości obiektowe, sprzętowe i organizacyjne szkoły oraz o fundusze finansowe. Uczniowski Klub Sportowy „Siódemka” Gdynia działa zgodnie z ustawą o kulturze fizycznej, ustawą - Prawo o stowarzyszeniach, ustawą o systemie oświaty oraz z własnym statutem.
W skład Zarządu Uczniowskiego Klubu Sportowego „Siódemka”  Gdynia wchodzą:
  1. Prezes Zarządu - Tomasz Zysk
  2. Sekretarz Zarządu - Rafał Spirewski
  3. Członek Zarządu - Cecylia Rudakowska Carstens
  4. Członek Zarządu - Dorota Skulska-Wittbrodt
  5. Członek Zarządu - Milena Zielińska
  6. Członek Zarządu - Dariusz Kwiatkowski
W skład sekcji pływackiej wchodzą 2 grupy treningowe, dzieci pod kierunkiem trenerów Rafała Kaczyńskiego i Wojciecha Zielińskiego rozwijają swoje zainteresowania i talenty pływackie. Obecnie w Klubie regularnie trenuje około 30 dzieci w wieku od 7 do 16 lat oraz młodzież w wieku 17-18 lat.
Uczniowski Klub Sportowy „Siódemka” Gdynia SERDECZNIE DZIĘKUJE ZA WSPARCIE NASZEJ DZIAŁALNOŚCI FIRMIE „AVENA TECHNOLOGIE” (www.pomagier.info).

STATUT KLUBU UKS SIÓDEMKA GDYNIA2, 3, 4, 5